Ми запустили власну торгову марку освіжаючої води KOVTOK на етикетках якої зображені картини українських художників, що були представлені у багатьох європейських та арабських країнах, а також у США.

Твій KOVTOK свіжості, твій KOVTOK натхнення, твій KOVTOK найчистішої води прямо із серця наших Карпат. Зручні пляшечки, картини, та прохолодна вода – все що треба для спекотного літа. А завдяки низькій мінералізації вода KOVTOK ідеально підходить для щоденного вживання.

 У «галереях» магазинів КОЛО представлені картини чотирьох художників, яких допомогла зібрати Ліка Співаковська – душа та натхнення нашого проєкту.

Лесь Панчишин – молодий львівський художник, що ніколи не плив за течією. Його творчість – великий спектр емоцій та платформа для експериментів. Він звертає увагу глядачів на глобальні проблеми XXI століття – відсутність живого спілкування у світі.

Також Лесь є учасником численних групових і персональних виставок в Україні, США, Німеччині, Австрії, Франції та Бельгії.

 

Даша Скорубська-Кандинська – сучасна художниця, наступниця династії̈ Кандинських.

Вона переконана, що «твір мистецтва має бути синкретним», і використовує академічну манеру як основу для всіх своїх творів. Синергія містичного експресіонізму, оголеної сексуальності та символічної міфології роблять ії роботи такими неповторними.

Її картини є частиною приватних колекцій еліти України, США, Німеччини, Франції, Монако, Китаю, Швейцарії, Ізраїлю, Росії, а також колекції Kolodzei Art Foundation (Нью-Йорк), Музею Сучасного Мистецтва України (Київ).

 

Андрій Аксютов – український художник, що заснував унікальну техніку скульптурного живопису олією на полотні.

Відомість йому принесла унікальна викладка олійної фарби у вигляді обємного плетіння та тонка робота пензлем. Його пейзажі є одночасно абстрактно-інтерєрними та класично-композиційними. А картини Андія Аксютова виставляються у Києві, Абу-Дабі та навіть Катарі.

Натхненний природою України  створює чарівні пейзажі, що переносять глядачів у безтурботні літні або зимові дні.

 

Олександр Онищенко – чеський художник українського походження. Новатор, що завжди виражав свій внутрішній супротив, який часто йшов наперекір із соціально-культурним життям. Він заперечував постулати класичних шкіл та завжди був у пошуку особливих підходів. В цих підходах він знайшов глибину Чорного Полотна, а «Чорне полотно» стало новою релігією.

 

Чекаємо тебе на KOVTOK прохолодної води КОЛО дому😊