Мережа магазинів “КОЛО” залишається в активах інвестиційної компанії BGV Group Management

Із огляду на інтерес навколо ймовірної купівлі магазинів «КОЛО» мережею автозаправних комплексів «ОККО» (АТ «Концерн Галнафтогаз») керівництво компаній офіційно повідомляє щодо результатів розгляду потенційної угоди. У підсумку тривалих переговорів керівництво двох компаній прийняло спільне рішення не укладати угоду щодо продажу-купівлі мережі магазинів «КОЛО». Причиною для такого рішення стало те, що сторони не дійшли єдиного бачення щодо умов договору.

Надалі команда інвестиційної компанії BGV Group Management та «КОЛО» продовжать реалізовувати стратегію з розвитку бренду та розширення мережі магазинів.

Нагадаємо, на початку жовтня цього року у медіа з’явилася низка публікацій щодо потенційної купівлі «КОЛО» товариством «Концерн Галнафтогаз» (АЗК «ОККО»). Компанія «ОККО» дійсно вело переговори з керівництвом BGV Group Management, до активів якої належить «КОЛО», щодо купівлі мережі магазинів. Вартість потенційної угоди не розголошується. Компанія «КОЛО» зацікавила «ОККО» як успішний бренд продуктового ритейлу з інфраструктурними потужностями, налагодженими процесами, кваліфікованою командою та роздрібною експертизою, що у поєднанні забезпечує стійкий розвиток сегменту «магазинів біля дому».

 

Довідково: 

Мережа роздрібної торгівлі «КОЛО» — це зручні мінімаркети формату «магазини біля дому». Бренд нараховує понад 260 магазинів і входить у ТОП-5 найбільших торгових мереж України (за дослідженням GT Partners Ukraine 2021 року), а також очолює рейтинг найкращих ритейлерів України в категорії «Магазини біля дому» (за даними «Новое Время», жовтень 2021 рік).

 

BGV Group Management – це інвестиційна компанія Геннадія Буткевича, яка розвиває бізнеси та проєкти в секторах видобутку, переробки, енергоефективності, ритейлу та девелопменту.