7 лютого мережа продуктових магазинів КОЛО святкує 4 роки. Спеціально до свого дня народження ми вирішили порадувати своїх покупців знижками на всі товари асортименту, а також провести розіграш цінних призів.

З 5 по 7 лютого завітайте в будь-який магазин КОЛО та купуйте улюблені товари за дуже приємними цінами. Кожен покупець може стати учасником розіграшу цінних подарунків від мережі КОЛО. Для цього в період з 5 по 7 лютого необхідно зробити покупку в магазині КОЛО від 100 грн одним чеком, сфотографувати чек та відправити його зі своїми контактними даними (ім’я, прізвище, телефон) у повідомлення на сторінку мережі КОЛО у Фейсбук (https://www.facebook.com/marketkolo). Переможці будуть обиратися рандомно. Серед призів: електрочайники, кухонні комбайни та телевізор.

Нагадаємо, що мережа КОЛО була заснована 7 лютого 2017 року. Перший магазин з’явився у травні того ж року в Києві за адресою вул. Саксаганського 147/5-А. А станом на січень 2021 року наша мережа налічує вже 234 магазини в Києві, Київській області та Одесі. Але це ще не всі досягнення за 4 роки існування на ринку українського рітейлу.

За цей час ми увійшли в топ-10 food рітейлерів України за кількістю відкритих торгових точок і в топ-5 найбільш крупних мереж магазинів біля дому України.

Навіть не зважаючи на епідемію covid-19 та карантинні обмеження 2020 рік став досить плідним для нас. За рік мережа поповнилась 117 новими магазинами. Також ми розширили свою географію та відкрили кілька магазинів в Одесі. Розташування магазинів та найближчі заплановані відкриття можна подивитись на сторінці Наші магазини

Крім того, у вересні 2020 року бренд КОЛО отримав відзнаку від RAU Awards і став переможцем у номінації «Магазин біля дому / міні-маркет року в FMCG».

На 2021 рік у нас не менш амбіційні цілі. Перш за все, ми продовжуємо відкривати магазини в Києві, Київській області та Одесі і охоче розглядаємо пропозиції щодо покупки чи оренди комерційної нерухомості. Залишити заявку можна на сайті мережі КОЛО за посиланням https://kolomarket.com.ua/partneram/orendodavcjam/. Також ми плануємо вихід на інші регіони, оновлення своїх магазинів та розробку власної франшизи.

Запрошуємо усіх покупців з 5 по 7 лютого в магазини мережі КОЛО на святкові знижки та за цінними призами.