1. 1. ТЕРМІНИ Й ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРАВИЛ

1.1. Цими Офіційними правилами (далі — Правила) акції «ТМ Tasty time – Сьогодні готуєш не ти» визначається порядок та умови її проведення. Участь в Акції безоплатна. Акція не є азартною грою і її не можна використовувати в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне й беззастережне прийняття учасником усіх умов цих Правил.

1.2. Територія проведення Акції: Акція проводиться на території України (за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).

 

 1. 2. ОРГАНІЗАТОР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ

2.1. Організатором і Виконавцем Акції «ТМ Tasty timeСьогодні готуєш не ти», (далі – Акція), є Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІТЕЙЛ», юридична адреса: 04080, місто Київ, вул. Новокостянтинівська 13/10, код ЄДРПОУ 41135005.

 

 1. 3. ПЕРІОД ТА ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ

3.1. Період проведення Акції в чотири етапи з 09:00 годин 10 січня 2022 року до 23:59 години 06 лютого 2022 року включно (за київським часом), далі — Період проведення Акції:

1 етап – 10.01. – 16.01.2022 – знижка до -30% на асортимент сендвічів ТМ «Tasty time»;

2 етап – 17.01. – 23.01.2022 – знижка до -25% на асортимент кави;

3 етап – 24.01. – 30.01.2022 – знижка до -30% на  асортимент десертів ТМ «Tasty time»;

4 етап – 31.01. – 06.02.2022 – знижка до -25% на асортимент готових страв ТМ «Tasty time».

Перелік товарів, що приймають участь в Акції (надалі – Акційний товар), визначено у пункті 3.1. цих Правил, з асортименту, представленого в магазинах мережі «КОЛО», та за умови наявності Акційного товару в магазинах..

 

 1. 4. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

4.1. Метою проведення Акції є просування продукції, яка, зокрема, випускається під знаками для товарів і послуг ТМ «Tasty Time», формування і підтримка інтересу до Акційного товару, залучення уваги споживачів до даної продукції з метою стимулювання кінцевих споживачів – фізичних осіб, на придбання Акційної продукції, а саме:

 

 • Tasty time Сендвіч з лососем 150г
 • Tasty time Сендвіч з куркою 160г
 • Tasty time Сендвіч солодовий з шинкою 160г
 • Tasty time Шаурма з м’ясом курки 250г
 • Tasty time Торт Медовий 120г
 • Tasty time Торт Чізкейк Нью-Йорк 130г
 • Tasty time Чізкейк Італійський 130г
 • Tasty time Торт бісквітний Захер 100г
 • Tasty time Тістечко Золотий Горішок 220г
 • Tasty time Трубочка вафельна міні 165г
 • Tasty time Торт Вафельний з ірискою 200г
 • Tasty time Тістечко Наполеон 2шт 240г
 • Tasty time Картопляні діпи з мітболами 250г
 • Tasty time Каша гречана з мітболами 250г
 • Tasty time Паста Карбонара с соусом Песто 220г
 • Tasty time Паста Болоньезе с базиликом 220г
 • Tasty time Вареники з сиром 250г
 • Tasty time Вареники картопля-смаж.цибуля 250г
 • Tasty time Плов з куркою 250г
 • Tasty time Плов зі свининою 250г
 • Кава Американо J.J.Darbowen 120мл
 • Кава Американо Tchibo 120мл
 • Кава Американо з молоком J.J.Darbowen 190мл
 • Кава Американо з молоком Tchibo 190мл
 • Кава Капучино J.J.Darbowen 140мл
 • Кава Капучино Tchibo 140мл
 • Кава Капучино Холодне J.J.Darbowen 140мл
 • Кава Капучино Холодне Tchibo 140мл

 

 1. 5. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

5.1. Учасниками Акції є усі дієздатні фізичні особи – громадяни України.

Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції та придбання Акційного товару із відповідною знижкою (водночас, така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації). У разі порушення будь-якої з умов і/або вимог цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на купівлю Акційного товару із відповідною знижкою.

 

 1. 6. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО ПРАВИЛА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

6.1. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил для публічного доступу на офіційному сайті: https://kolomarket.com.ua/ (надалі – Сайт)  та у продавців в магазинах.

6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на Сайті, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил. Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, то вважається, що такий Учасник погодився зі змінами до Правил.

6.3. Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Організатора/Партнера/Виконавця, будь-який етап цієї Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані виходом з ладу Сайту внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережах зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу Сайту, технічними несправностями Сайту або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться поза межами контролю Організатора та яка впливає на виконання та/або належне проведення Акції, Організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

 

 1. 7. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ ЯКІ ЗДОБУВАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ЗНИЖКИ

7.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, особі протягом будь-якого Етапу проведення Акції повинні вчинити дії в наступній послідовності:

– Здійснити покупку в мережі магазинів «КОЛО» на суму від 50 грн.

– Отримати купон на знижку на наступну покупку.

– Протягом періоду проведення Акції, придбати Акційну продукцію із відповідною знижкою, обмінявши купон на касі.

– Один купон може бути використано лише разово.

 

 1. 8. ІНШІ УМОВИ

8.1. Заміна грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

8.2. Знижка розповсюджується ЛИШЕ на товар, що приймає участь в даній Акції та не сумується з іншими знижками.

8.3У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

8.4. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор не зобов’язанийі листуватися з потенційними учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення Акції.

8.5. Правила затверджені Організатором та діють протягом Періоду Акції.

8.6. Замовник Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі

змінювати строки дії Акції.

8.7. Зміна й/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі в разі їхнього затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначено для інформування про Правила й умови Акції. Такі зміни й доповнення набувають чинності після оприлюднення на Сайті.

8.8. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажору), зокрема: стихійні лиха, пожежа, повінь, будь-які військові дії, блокади, зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції або на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного або надзвичайного стану й інших непідвладних контролю з боку Організатора обставин.

8.9. Терміни, що їх вживають у цих Правилах, стосуються лише Акції, яку проводять у межах цих Правил.

8.10. Усі питання, які не врегульовано в цих Правилах, регулюють відповідно до чинного законодавства України