Добре відомий латинський вислів говорить, що істина криється у вині. Тож Магазини КОЛО запросили до себе в гості справжнього майстра своєї справи ― винного експерта Олександра Шеханіна, щоб разом допомогти вам обрати найсмачніше та якісне вино до вашого столу на будь-який смак.

Олександр ― той, хто розуміється на винах на всі 100%, адже працює сомельє з 2010 року. І вже 7 років викладає у WineSchool by GoodWine. Саша має глибокі знання, талант і досвід. Усім цим він ділиться на сторінках журналу Good To Good Wine, у своєму телеграм-каналі Open Wine та відтепер у магазинах КОЛО.

Що краще смакує з м’ясом або рибою? Яке вино обрати на подарунок? Чи може бути смачним дешеве вино? На ці та інші питання відповість КОЛО разом з винним експертом.

На полицях магазинів КОЛО знаходьте відповідні позначки, що будуть свідчити про рекомендацію експерта, а також, слідкуйте за нашими публікаціями в Фейсбук, Інстаграм та Ютуб, щоб завжди бути в курсі новинок та пропозицій у світі вина. Давайте перетворимо це на нашу спільну традицію!